Atrakcje w Rzucewie

(8)

Plaża w Rzucewie Plaża w Rzucewie nie jest typową plażą nadmorską. Wąska, za to piaszczysta, częściowo z wielkimi kamiennymi głazami, otoczona lasem mieszanym. Nie jest na niej zbyt tłoczno. Pon... więcej »

Park Kulturowy Osada Łowców Fok Park Kulturowy Osada Łowców Fok otwarto w połowie 2013 roku - to jedna z większych atrakcji turystycznych Rzucewa. Osada położona jest na pół... więcej »

ul. Rzucewska 15, Rzucewo

Historia Na miejscu obecnego zamku istniały wcześniej dwory budowane przez ród Wejherów, które trafiały później w ręce Radziwiłłów, Przebendowskich oraz na kilkanaś... więcej »

Rzucewo 6, 84-100 Puck

Na teren Zamku Jan III Sobieski zaraz przy zatoce znajduje się Stajnia Zamkowa. Dużo miejsca na treningi i kryta hala to zdecydowane plusy.  Przedszkole jeździeckieDla najmłodszych dzieci ... więcej »

Rzucewo 6

Cegielnia położona jest w niezwykle malowniczym miejscu nad Zatoką Pucką, tuż obok znajduje się rezerwat buków siwych oraz urokliwe stawy. Wybudowana została w 1772 roku przez ród Przebe... więcej »

ul. Rzucewo 1, Rzucewo

Pomiędzy Rzucewem a Osłoninem znajduje sie przepiękna, częściowo 2-rzędowa, częściowo 4-rzędowa aleja lipowa. Monumentalny trakt długości około półtora kilometra, stanowi po... więcej »

Al. Lipowa, Rzucewo

W okolicy Rzucewa nad brzegiem Zatoki Puckiej, w pobliżu Klifu puckiego znajduje się pomnik przyrody zwany Dwunastu Apostołów. Stanowi go grupa wypłukanych przez fale sztormowe głazów na... więcej »

Puck, ul. Klifowa

Szlak KRAWĘDZIĄ KĘPY PUCKIEJ Pieszy szlak Krawędzią Kępy Puckiej wiedzie przez Puck, Rozgard, Osadę neolityczną, Rzucewo, Osłonino i dalej Rezerwat Beka, Mrzezino, Połchowo, Rekowo Dolne w ... więcej »

ul. Dworcowa, Puck
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00